Wyślij wiadomość
products

Maszyna do wiertniczej wiertarki obrotowej o wysokim momentu obrotowym TR210D: Najnowocześniejsza wiertarka do zastosowań o wysokim momentu obrotowym

Podstawowe informacje
Nazwa handlowa: SINOVO
Szczegóły informacji
High Light:

Wysokiej wydajności rotacyjna maszyna wiertnicza

,

maszyna do wiertniczej platformy wiertniczej o wysokim momentzie obrotowym

,

Wysokiej wydajności rotacyjna wiertarka


opis produktu

TR210D Obrotowa platforma wiertnicza jest stosowana głównie w budownictwie cywilnym i budownictwie mostowym,Przyjmuje zaawansowany inteligentny system elektronicznego sterowania i czujnik obciążenia typu pilota sterowania hydraulicznego systemu, cała maszyna jest bezpieczna i niezawodna. nadaje się do następujących zastosowań:Wiertarki z systemem wiertniczym CFA;

 

Charakterystyka techniczna:

1. urządzenie wiertnicze może być transportowane bez demontażu rury wiertniczej, co oszczędza koszty logistyczne i poprawia wydajność przenoszenia,a jego dolna część dodatkowo ma funkcje rozszerzania i wciągania pełzacza i może się w pełni wciągać do 3000 mm, a w pełni rozciąga się do szerokości 4100 mm, zapewniając tym samym stabilność konstrukcji i dostosowując się do wymagań konstrukcyjnych większości małych placówek budowlanych.

 

2Silnik Dongfeng Cummins o dużej mocy jest stosowany i spełnia krajowe wymagania w zakresie emisji na etapie 111, a także charakteryzuje się oszczędnością, wydajnością, ochroną środowiska.stabilność itd..

 

3Głowy napędowe z krajowych wiodących marek są stosowane z maksymalną prędkością obrotową 33 obrotów na minutę i ma cechy wysokiego momentu obrotowego, niezawodnej wydajności i stabilnej jakości.

 

4. system hydrauliczny przyjmuje międzynarodowe zaawansowane koncepcje i specjalnie zaprojektowany do optymalizacji obrotowego urządzenia wiertniczego.zawór pomocniczy, zawór równowagi, układ chodzenia, układ obrotowy, uchwyt pilota itp. są marek importowanych, a układ pomocniczy wykorzystuje układ czujnika obciążenia,i rozkład przepływu na żądanie jest osiągnięty.

 

5Wszystkie kluczowe części elektronicznego systemu sterowania (monitor, sterownik, czujnik zanurzenia, przełącznik zbliżeniowy, itp.) są z najwyższej klasy oryginalnych komponentów importowanych z międzynarodowych znanych marek,niezawodny złącze lotnicze jest używane do skrzynki sterującej w celu tworzenia specjalnych produktów maszyn inżynierskich domowych.

 

6Na mascie umieszczone są główne i pomocnicze kocioły, aby ułatwić obserwację kierunku liny drukowej, zaprojektowany i używany jest bęben z podwójnym przełomem linii,urządzenie wiertnicze jest owinięte wielowarstwowymi linami drutowymi w celu płynnego uwolnienia, dzięki czemu zużycie liny drutowej jest skutecznie zmniejszone, a żywotność liny drutowej jest skutecznie poprawiona.

 

Silnik Marka   Cummins
Moc nominalna kw 194
Prędkość nominalna r/min 2200
Napęd obrotowy Max.wrotny moment wyjściowy KN.m 210
Prędkość wiercenia   0-30
Maksymalna średnica wiercenia mm 1500
Maksymalna głębokość wiercenia m 45/57
Cylinder do wyciągania Max.pull-down piston push KN: 150
Maksymalne pociągnięcie tłoka KN: 160
Maksymalny bieg tłoka mm 4100
Główna chwytarka Maksymalna siła przyciągania KN: 180
Maksymalna prędkość linii m/min 80
Średnica liny drutowej mm 28
Wynka pomocnicza Maksymalna siła przyciągania KN: 50
Maksymalna prędkość linii m/min 30
Średnica liny drutowej mm 16
Główny rakietnik Strona   ±4°
z przodu  
Kelly Bar   406 włączające pręty kelly 4*12,2m
włączający bar Kelly5*12,2m
Podwozia Maksymalna prędkość jazdy km/h 2.8
Max. Twoja prędkość r/min 3
Szerokość podwozia mm 3000-4100
Szerokość torów mm 700
Długość uziemienia gąsienicy mm 4300
System hydrauliczny Ciśnienie pilota MPa 3.9
Ciśnienie robocze MPa 32
Całkowita masa wiercenia kg 53800
Wymiar Warunki pracy mm 8200*4100*18150
Warunki transportu mm

14150*3000*3600

 

Maszyna do wiertniczej wiertarki obrotowej o wysokim momentu obrotowym TR210D: Najnowocześniejsza wiertarka do zastosowań o wysokim momentu obrotowym 0 

Szczegóły kontaktu

Numer telefonu : +8613466631560

WhatsApp : +8613801057171