Wyślij wiadomość
aboutus

Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.
1 2 3 4 5
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki: SINOVO
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 20 Million-30 Million
Rok założenia: 2002
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

 

Chiny Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. profil firmy 0

 

Beijing SINOVO International Trade Co., Ltd. jest profesjonalnym dostawcą wyposażenia do maszyn budowlanych i rozwiązań konstrukcyjnych, zajmującym się maszynami budowlanymi, sprzętem poszukiwawczym, importerem i eksportem produktów oraz doradztwem w zakresie projektów budowlanych, obsługuje światowe maszyny budowlane i dostawcy przemysłu poszukiwawczego.

 

Już na początku lat 90-tych XX wieku przedstawiciele firmy pracowali w branży maszyn budowlanych.Po ponad 20 latach rozwoju i innowacji firma nawiązała długoterminowy sojusz strategicznej współpracy z wieloma czołowymi producentami sprzętu na świecie i znanymi producentami sprzętu w Chinach i zdobyła wiele nagród w chińskich projektach eksportu maszyn i urządzeń inżynieryjnych dla wiele lat.

 

W 2008 roku firma przeprowadziła strategiczną integrację i założyła firmę TEG far East w Singapurze, aby wzmocnić rozwój rynku Azji Południowo-Wschodniej.

 

W 2010 roku firma zainwestowała w produkcję i bazę produkcyjną strefy demonstracyjnej wschodzącego przemysłu Hebei Xianghe, obejmującą obszar 67 mu, z całkowitą inwestycją w wysokości 120 milionów juanów, zaangażowaną w badania i rozwój oraz produkcję maszyn do budowy pali, podnoszenia , sprzęt do wiercenia studni wodnych i badań geologicznych.

 

Chiny Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. profil firmy 1

 

Przedmiot działalności SINOVO koncentruje się głównie na maszynach do budowy pali, wyciągach, urządzeniach do wiercenia studni wodnych i badaniach geologicznych, sprzedaży i eksporcie maszyn i urządzeń budowlanych, a także rozwiązaniach w zakresie maszyn i narzędzi.Nawiązała stosunki handlowe z ponad 120 krajami i regionami na świecie, tworząc sieć sprzedaży, usług i zróżnicowany model marketingowy na pięciu kontynentach.

 

Wszystkie produkty uzyskały certyfikat ISO9001: 2000, certyfikat CE i certyfikat GOST, a wśród nich sprzedaż maszyn do palowania jest pierwszą marką w Chinach na rynku Azji Południowo-Wschodniej i stale staje się doskonałym chińskim dostawcą afrykańskiego przemysłu poszukiwawczego.A w Singapurze, Dubaju, Algierze usługi projektowe zapewniają globalną technologię i wysokiej jakości usługi posprzedażowe w zakresie dostaw części zamiennych.

Ideały i przekonania

 

Przez lata SINOVO przestrzega podstawowej koncepcji „Uczciwości, profesjonalizmu, wartości i innowacji”, koncentrując się na dostarczaniu kompleksowego i wysokiej jakości sprzętu budowlanego oraz schematów budowlanych dla przedsiębiorstw budujących fundamenty na całym świecie, przestrzegając zasad „Build the Future Fundacja „Ideał i wiara w fundament, daj pełną kontrolę nad profesjonalnymi, szybkimi i wygodnymi usługami naszej firmy, z polityką jakości„ jakość ponad wszystko ”, realistyczną i przedsiębiorczą oraz duchem doskonałości, możemy zaoszczędzić wiele koszt zakupu sprzętu inżynieryjnego dla klientów i przejmowanie pozycji lidera w konkurencji rynkowej.

 

 

 

Historia

 

Już na początku lat 90. członkowie kręgosłupa SINOVO pracowali w branży maszyn budowlanych.Po ponad 20 latach rozwoju i innowacji firma nawiązała długoterminowy sojusz strategicznej współpracy z wieloma czołowymi producentami sprzętu na świecie i znanymi producentami sprzętu w Chinach i zdobyła wiele nagród w chińskich projektach eksportu maszyn i urządzeń inżynieryjnych dla wiele lat.

 

W 2008 roku firma przeprowadziła strategiczną integrację i założyła firmę TEG FAR EAST w Singapurze w celu wzmocnienia rozwoju rynku Azji Południowo-Wschodniej.

 

W 2010 roku firma zainwestowała w produkcję i bazę produkcyjną strefy demonstracyjnej wschodzącego przemysłu Hebei Xianghe, obejmującą obszar 67 mu, o łącznej inwestycji 120 milionów juanów, zaangażowaną w badania i rozwój oraz produkcję maszyn do budowy pali, , sprzęt do wiercenia studni wodnych i badań geologicznych.

 

Beijing Sinovo International i Sinovo Heavy Industry Co. Ltd są producentami platform wiertniczych i palowych posiadających certyfikat ISO9001: 2000.Od samego początku dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wysokiej jakości sprzęt wiertniczy klientom z całego świata.Dzięki naszym wieloletnim staraniom stworzyliśmy zaplecze produkcyjne o powierzchni 7 800 metrów kwadratowych wyposażone w ponad 50 sztuk urządzeń.Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku, nieustannie pracujemy nad zwiększeniem naszych mocy produkcyjnych.Obecnie nasza roczna produkcja wiertnic rdzeniowych wynosi 1 000 sztuk;wiertnice do studni wodnych - 250 sztuk;a obrotowe wiertnice to 120 jednostek.Dodatkowo, dzięki ciężkiej pracy naszych profesjonalnych inżynierów, jesteśmy w czołówce w dziedzinie elektronicznych hydraulicznych układów sterowania i napędów, co pomaga utrzymać konkurencyjność naszego sprzętu wiertniczego na rynku.Nasza firma znajduje się w Pekinie, stolicy Chin.Tutaj mamy dostęp do wygodnego transportu, obfitych zasobów siły roboczej i zaawansowanej technologii.Ułatwia to produkcję i wysyłkę naszych produktów oraz pozwala nam dostarczać je po niższych cenach.

 

 

Usługa

Jako długoletni producent wiertnic w Chinach , SINOVO prowadzi interesy z reputacją i pocztą pantoflową.Naszym celem jest zapewnienie klientom doskonałej obsługi.Aby klienci czuli się bezpiecznie w korzystaniu z naszych produktów , ustanawiamy kompletny system obsługi posprzedażowej , i udzielamy rocznej gwarancji na nasze wiertnice.W okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatne debugowanie , szkolenie operatorów i usługi konserwacyjne.Ponadto , oferujemy również bezpłatne części zamienne.Ponieważ nasze główne komponenty są importowane od renomowanych firm światowych, nasi zagraniczni klienci mogą łatwo je konserwować.

 

Usługa przedsprzedażna


1. Dla każdego produktu dostarczymy klientom odpowiednie informacje o produkcie i informacje techniczne, aby zapewnić możliwość zastosowania produktu.
2. Zgodnie z umową handlową wyślemy na czas produkty sprzętu wiertniczego.
3. Cały sprzęt musi przejść rygorystyczną kontrolę i powtarzane testy, aby spełnić wymagania klientów.
4. Nasze produkty mogą być sprawdzane przez osobę trzecią.Wszystkie produkty wiertnicze zostaną ulepszone zgodnie z wymaganiami klienta.

 

Obsługa w ramach Sprzedaży


1. Będziemy zwracać szczególną uwagę na status quo naszych klientów.Zwykle utrzymujemy kontakt z naszymi klientami i od czasu do czasu ich odwiedzamy.
2. Z myślą o naszych klientach przygotowywaliśmy towar.
3. Nasz czas dostawy nie jest długi, około 10 do 15 dni.Gdy produkt będzie wymagał ulepszenia zgodnie z potrzebami klientów, czas dostawy wydłuży się.

 

obsługa posprzedażna


1. Naszym klientom zapewniamy od jednego do dwóch tygodni serwisu na miejscu oraz programów szkoleniowych.
2. Normalnie zużywające się części podlegają bezpłatnej wymianie w okresie gwarancyjnym.
3. W przypadku uszkodzeń wykraczających poza zakres naszej odpowiedzialności udzielamy wskazówek technicznych zgodnie z wymaganiami klienta w celu naprawy lub wymiany na nowe.

Chiny Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. profil firmy 0

Chiny Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. profil firmy 1

 

Nasz zespół

Posiadamy znakomity zespół prowadzący, zajmujący się produkcją i sprzedażą maszyn i urządzeń budowlanych od ponad 30 lat.Doświadczony zespół ds. Handlu zagranicznego i profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej.

 

Chiny Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. profil firmy 0

 

Chiny Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. profil firmy 1

 

Chiny Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. profil firmy 2

 

 

Szczegóły kontaktu