Wyślij wiadomość
products

CQUY60HD Wielofunkcyjny hydrauliczny żuraw gąsienicowy / silnik o dużej mocy Sterowanie proporcjonalne Dźwig do dynamicznego zagęszczania

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SINOVO
Orzecznictwo: CE/GOST/ISO
Numer modelu: CQUY60HD
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Szczegóły pakowania: Eksportuj pakiet
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Szczegóły informacji
Aplikacja: Budowa Gwarancja: 2000 godzin pracy lub jeden rok
Silnik: Silnik CUMMINS Podstawowe komponenty: PLC, silnik, silnik, reduktor, pompa
High Light:

hydrauliczny dźwig samojezdny

,

hydrauliczny dźwig samochodowy


opis produktu

CQUY60HD Wielofunkcyjny hydrauliczny żuraw gąsienicowy / sterowanie proporcjonalne silnika dużej mocy

 

Żuraw gąsienicowy CQUY60HD to wielofunkcyjny żuraw gąsienicowy, który dodaje interfejs wyposażenia wiertarki wieżowej oparty na żurawiu gąsienicowym 55t, nie tylko ma wszystkie funkcje żurawia gąsienicowego 55t, ale także może być instalowany głowica obrotowa, rura wiertnicza i inny sprzęt używany do maszyny do palowania praca, może być szeroko stosowana w budownictwie, budowie fundamentów ruchu, z wyjątkiem budynków, transportu, portów, sektora oszczędzania energii i wody oraz innych rynków podnoszenia na zewnątrz.

 

Korzystając z dobrze znanego krajowego silnika o dużej mocy, zaspokój potrzebę sysrenmatycznego środowiska pracy o wysokiej wytrzymałości.

 

Platforma z interfejsem urządzenia wiertniczego, może być zainstalowana niezależna głowica obrotowa, rura wiertnicza itp.korzystanie z maszyny jest różne.modyfikacja jest wygodna.

 

Główna rura akordowa ramy wysięgnika wykorzystująca rury stalowe o wysokiej wytrzymałości i zaawansowaną technologię spawania, będzie miała wysoki współczynnik bezpieczeństwa i zdolność przenoszenia obciążeń.

 

Wciągarka główna i pomocnicza przyjmują zamknięte sprzęgło cierne kołnierza i nie mogą realizować żadnej funkcji delegata wolnej od oporu, w porównaniu z niewidocznym sprzęgłem, sprzęgłem zamkniętym ciernym kołnierza z małym oporem, mniejszą ilością ciepła, dużym przyspieszeniem i zewnętrznym hamulcem hamulec bębnowy typu skóry, w dowolnym momencie kontrola i wysłanie do prędkości i pozycji, skuteczność hamowania jest znacznie lepsza.

 

5 pume system, pełna hydrauliczna kontrola proporcjonalna, uchwyt prowadzący, pedał piloy, łatwy w obsłudze, z mikrofunkcją nawijania, działający bardziej skrupulatnie.

CQUY60HD Wielofunkcyjny hydrauliczny żuraw gąsienicowy / silnik o dużej mocy Sterowanie proporcjonalne Dźwig do dynamicznego zagęszczania 0

 

 

 

Szczegóły kontaktu

Numer telefonu : +8613466631560

WhatsApp : +8613801057171