Wyślij wiadomość
products

Wyposażenie obudowy rotatora obudowy pala TR2005H

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SINOVO
Orzecznictwo: CE/GOST/ISO9001
Numer modelu: TR1305L / TR1505 / TR2005 / TR2605H
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Szczegóły pakowania: Nago
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: L / C lub T / T
Szczegóły informacji
Aplikacja: Prześwit bariery, sieczna ściana palowa, nachylenie pala Części hydrauliczne: Rexroth, Kawasaki
Gwarancja: 2000 godzin pracy lub jeden rok Rodzaj mocy: Elektrownia
Akcesoria do wierteł: Obudowa, obudowa DW, młot udarowy
High Light:

sprzęt wiertniczy

,

sprzęt do wiercenia fundamentów

,

wiercenie fundamentów


opis produktu

Automtic Control Casing Rotator sprzęt do obudowy

Elementy serii rotatorów obudowy

 

Urządzenie robocze Urządzenie do mocowania klina

W porównaniu z tradycyjnym mechanizmem zaciskowym może zacisnąć obudowę bez względu na pozycję i zachować pionową dokładność obudowy;a większy opór ciągnienia obudowy powoduje większą siłę lampy.

 

Reduktor silnika --- 4 zestawy reduktora silnika mogą zapewnić wystarczający moment obrotowy, przenieść dużą siłę obrotową na obudowę, która może dostosować się do skomplikowanej warstwy i przeciąć przeszkody.

 

Urządzenie pionowe --- Hydrauliczne urządzenie pionowe zapewnia pionowość wierconych otworów i koryguje kąt obudowy w odpowiednim czasie w konstrukcji.

 

Urządzenie do zmiany kalibru --- Wygodna zmiana kalibru sprawia, że ​​sprzęt dostosowuje się do różnych wymagań dotyczących zmiany kalibru.

 

Pomocnicze urządzenie mocujące --- Może lepiej zapewnić pionowość obudowy i dodatkowo zrekompensować problem niskiego udźwigu wyposażonego dźwigu podczas głębokich wykopów.

 

Urządzenie do przemieszczania pracy --- Urządzenie do przemieszczania gąsienic ma funkcję hydraulicznego rozszerzania poprzecznego, co jest wygodne, aby sprzęt poruszał się automatycznie i przeprowadzał lokalizację rdzenia pala.

 

Elektrownia hydrauliczna

Silnik --- Wielka moc silnika może zapewnić ogromny moment obrotowy dla sprzętu.Zapewnia maszynie duży moment obrotowy do pracy i sprawia, że ​​dostosowuje się ona do każdej skomplikowanej i trudnej warstwy.

 

Wygodny system operacyjny --- W zależności od warunków pracy platforma systemu operacyjnego mikrokomputera może utrzymać

maszynę w optymalnym stanie roboczym, dostosowując prędkość, moment obrotowy i siłę nacisku oraz promując

wydajność pracy do maksimum.

 

System automatycznego sterowania obciążeniem głowicy tnącej --- Podczas cięcia twardej skały może dobrze chronić głowicę tnącą i skutecznie zwiększać wydajność cięcia dzięki automatycznemu sterowaniu komputerem.

 

System natychmiastowego ulepszenia --- w przypadku napotkania przeszkód może natychmiast zwiększyć siłę ciągnącą i moment obrotowy, aby usunąć przeszkodę.

 

System awaryjny --- Główna funkcja systemu sterowania jest również ustawiona w elektrowni.W przypadku awarii można zastosować system awaryjny w celu zakończenia prac budowlanych.

 

Urządzenie do przemieszczania elektrowni --- Elektrownia, która jest wygodna w podróży, może sprawić, że sprzęt będzie swobodnie przemieszczał się po placu budowy i dokończy wyrównanie wiertła;konstrukcja wsporcza może zapewnić stabilność i bezpieczeństwo sprzętu podczas pracy.

Obudowa

Żuraw gąsienicowy

Maszyny pomocnicze — do usuwania przeszkody

 

Pazur wielogłowicowy + spiralna głowica wiertarska

Obrotową głowicę wiertniczą i spitalową głowicę wiertniczą można wybrać i dopasować do pazura wielogłowicowego zgodnie z wymaganiami.

Działa w stanie niskiego poziomu hałasu i niskich wibracji.

Może wybrać liczbę lin stalowych do zawieszenia, dzięki czemu mały dźwig może zostać przyjęty do współpracy.

 

Pazur wielogłowicowy + obrotowa łyżka wiertnicza

Pazur wielogłowicowy to wewnętrzne urządzenie do wykopów z tuleją, które jest wydajne podczas usuwania podziemnych przeszkód, takich jak żelbet, stos stali i tłuczeń;może skutecznie przenosić moment obrotowy i siłę docisku tulei.

 

Łyżka z chwytakiem udarowym + ciężki młot

Jeśli nie można wykonać wykopu udarowego w warstwie skalnej lub stosach betonowych, należy użyć ciężkiego młota, aby powtórzyć uderzenie, a po rozbiciu wykopać go łyżką udarową.

Jest to powszechnie przyjęta metoda konstruowania współpracy młota udarowego + ciężkiego młota.

 

Łyżka z chwytakiem udarowym

Łyżka chwytakowa jest głównym wewnętrznym urządzeniem uderzeniowym obudowy.Opiera się na dużych i małych wieszakach dźwigu, aby zakończyć prace udarowe i wykopaliskowe.

Podczas pracy łyżka Impactgrab opada swobodnie wzdłuż wewnętrznej ściany obudowy, przy dużej prędkości opadania i dużej sile uderzenia, twarda warstwa może być bezpośrednio uderzana i wydobywana z wysoką wydajnością roboczą.

Ostrze łyżki ma kształt okrągłego łuku z ciężkim korpusem łyżki, może realizować podwodne uderzenia i wykopy.Dzięki wbudowanemu zbloczowi siła chwytania jest zwielokrotniana wraz ze wzrostem siły podnoszenia.

 

TR2005H
Średnica wierconego otworu mm Φ1000-Φ2000  
Moment obrotowy KN.m 2965/1752/990 Natychmiastowe 3391  
Prędkość obrotowa obr./min 1,0/1,7/2,9  
Niższy nacisk tulei KN Maks. 600  
Siła ściągająca rękawa KN 3760 Natychmiastowe 4300  
Udar ciągnący ciśnienie mm 600  
Waga tona 46  
Model silnika   Cummins QSM11-335  
Moc silnika kW/obr./min 272/1800  
Zużycie paliwa silnika g/kwh 216  
Waga tona 8  
Tryb sterowania   Przewodowy pilot zdalnego sterowania/Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania  

 

Wyposażenie obudowy rotatora obudowy pala TR2005H 0

Szczegóły kontaktu

Numer telefonu : +8613466631560

WhatsApp : +8613801057171