Wyślij wiadomość
products

PHC Beton 5,24 m / min 650 mm hydrauliczny statyczny sterownik pali

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SINOVO
Numer modelu: VY60A
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy pakiet kartonów eksportowych
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T
Możliwość Supply: 30 zestawów miesięcznie
Szczegóły informacji
Orzecznictwo: CE/GOST/ISO9001 Imię: Hydrauliczny statyczny kafar
Model: VY60A Max. Ciśnienie wrzenia (tf): 60
Maksymalna prędkość gotowania (m / min)% 22: 5.24 Skok palowania (m): 1,5 m
Kąt obrotu (°): 12 Skok wzrostu (mm): 650
High Light:

5

,

24 m / min Hydrauliczny statyczny sterownik stosu

,

1


opis produktu

Stos betonowy PHC z hydraulicznym statycznym sterownikiem stosu o dużej prędkości prasowania

 

Hydrauliczny kafar do statyki serii VY to nowy przyjazny dla środowiska sprzęt do budowy fundamentów palowych z szeregiem patentów krajowych.Ma cechy braku zanieczyszczeń, hałasu i szybkiego wbijania pali, wysokiej jakości stosu.Przedstawia przyszłą tendencję rozwojową maszyn do palowania.Hydrauliczny statyczny kafar serii VY ma ponad 10 odmian, o udźwigu od 60 ton do 1200 ton.Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i komponentów, zastosowanie unikalnej konstrukcji pali hydraulicznych i metod przetwarzania zapewnia czystość i wysoką niezawodność układu hydraulicznego.Wysoka jakość jest gwarantowana już z głównego strumienia.Zapewniamy najlepszą obsługę i spersonalizowany projekt z koncepcją „Wszystko dla klientów”.

 

 

Główne cechy produktu

 

Hydrauliczny statyczny kafar Sinovo ma wspólne cechy kafara, takie jak wysoka wydajność, oszczędność energii, przyjazność dla środowiska i tak dalej.Poza tym mamy bardziej unikalne cechy techniki, takie jak:

 

1.Unikalna konstrukcja mechanizmu zaciskającego dla każdej szczęki, którą można dopasować do powierzchni nośnej wału, aby zapewnić największą powierzchnię styku z warstwą, unikając uszkodzenia pala.

2.Unikalna konstrukcja bocznej / narożnej konstrukcji palowej, poprawia nośność bocznego / narożnego palowania, siłę nacisku bocznego / narożnego palowania do 60% -70% głównego palowania.Wydajność jest znacznie lepsza niż w przypadku systemu wiszącego bocznego / narożnego.

3.Unikalny system utrzymywania ciśnienia docisku może automatycznie uzupełniać paliwo w przypadku wycieku oleju z cylindra, zapewniając wysoką niezawodność pala zaciskowego i wysoką jakość konstrukcji.

4.Unikalny system stabilizacji ciśnienia w końcówce zapewnia brak unoszenia się maszyny przy ciśnieniu znamionowym, znacznie poprawiając bezpieczeństwo pracy.

5.Unikalny mechanizm chodzenia z konstrukcją miseczki smarującej może zapewnić trwałe smarowanie, aby przedłużyć żywotność koła szynowego.

6. Konstrukcja układu hydraulicznego o stałym i wysokim przepływie zapewnia wysoką wydajność palowania.

 

 

Główny parametr techniczny

 

Parametr VY60A VY80A
Max. Ciśnienie wrzenia (tf) 60 80

Max. Palenie
prędkość (m / min)
Maks 5.24 5.24
Min 1.8 1.37
Skok palowania (m) 1.5 1.5

Przesuń skok (m)
Tempo podłużne 1.6 1.6
Tempo w poziomie 0,4 0,4
Kąt obrotu (°) 12 12
Skok wzrostu (mm) 650 650

Rodzaj stosu (mm)
Stos kwadratowy F200-F300
Okrągły stos Ф200-Ф300
Min. Odległość stosu bocznego (mm) 350 350
Min. Rozstaw narożników (mm) 470 470

Dźwig

Max. Waga podnośnika (t)
5 5

Maksymalna długość stosu (m)
10 10

Moc (kW)
Główny silnik 22 22
Silnik dźwigu 7.5 7.5

Ogólnie
wymiar (mm)
Długość pracy 6000 8000
Szerokość robocza 3700 4280
Wysokość transportu 3000 3000
Masa całkowita (t) 62 82

 

 

Podstawowa konstrukcja hydraulicznego sterownika pali statycznego

 

1. platforma palowania

Platforma palowa jest głównym korpusem roboczym maszyny, która będzie wykonywać operacje palowania składanego i palowania.Składają się z pali z siłownikiem dociskowym, belek, słupów, skrzynek na paliki, cylindrów do pali itp.

2. Sprzęt do palowania bocznego

Jeśli chcesz wykonać palowanie narożne lub boczne, przesuń bezpośrednio zespół głównego cylindra dociskowego i zespół skrzynki zaciskowej do konstrukcji bocznego palowania, a następnie zamocuj, zainstaluj i podłącz rurę hydrauliczną, dzięki czemu można wykonać palowanie boczne / narożne.

3. mechanizm podnoszenia

Mechanizm podnoszący składa się z czterech siłowników podnoszących i kompozycji czterech wsporników.Cztery cylindry podnoszące zostały połączone z maszyną główną czterema wspornikami, a tłoczyska połączone przegubowo z czterema wózkami spacerowymi, regulacja siłownika podnośnika zapewni ruchy nadwozia.Kafar ciśnieniowy może chodzić i obracać się poprzez ruch mechanizmu podnoszącego.

4. dźwig

Dźwig jest instalowany na hydraulicznym statycznym kafarze VY i służy głównie do podnoszenia prefabrykowanego pala;jest to wyposażenie pomocnicze kafara.Konstrukcja tego dźwigu jest podobna do hydraulicznego dźwigu samochodowego;składa się z systemu podnoszenia wysięgnika, systemu wciągarki, systemu obrotowego i układu sterowania hydraulicznego.Hydrauliczny system sterowania obejmuje ręczny zawór wielozaworowy, steruje odpowiednim zaworem wielodrogowym i wykonuje czynności związane z amplitudą, uzwojeniem, obrotem i teleskopem itp.

5. Zasada działania żurawia

Hydrauliczny układ sterowania: hydrauliczny przepływ oleju pod ciśnieniem przez złącze obrotowe do układu żurawia zasilanego przez pompę hydrauliczną.Ciśnienie w instalacji jest określane przez zawór przelewowy zaworu wielokierunkowego, ustawienie ciśnienia wynosi 18 Mpa.Obsługa ręczna pozwala na osiągnięcie bomu, windy kotwicznej, obrotu oraz wysuwania i wsuwania wysięgnika.

 

PHC Beton 5,24 m / min 650 mm hydrauliczny statyczny sterownik pali 0

 

 

Szczegóły kontaktu

Numer telefonu : +8613466631560

WhatsApp : +8613801057171