Wyślij wiadomość
products

Yellow Hydraulic Pile Breaker AN210 Szerokość cięcia ściany 300-800mm Max Rod Pressure 280kN

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SINOVO
Orzecznictwo: CE/GOST/ISO9001
Numer modelu: AN210
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 30 zestawów miesięcznie
Szczegóły informacji
Kolor: żółty Maksymalne ciśnienie żerdzi wiertniczej: 280 kN
Maksymalny skok siłownika hydraulicznego: 135 mm Maksymalne ciśnienie cylindra hydraulicznego: 30 MPa
Maksymalny przepływ pojedynczego cylindra: 20 l/min
High Light:

pile breaker machine

,

hydraulic pile cutter


opis produktu

W pełni hydrauliczny młot ścienny AN210 o szerokości cięcia 300-800mm i maksymalnym nacisku pręta 280kN

 

Hydrauliczny łamacz ścian AN210 jest obecnie najbardziej zaawansowaną maszyną do rozbijania ścian na świecie. Wykorzystuje wiele cylindrów hydraulicznych. Ściska z różnych punktów jednocześnie. Zasada odcinania korpusu ściany. Prosta, wydajna i przyjazna dla środowiska.

 

Urządzenie wymaga źródła zasilania do swojego działania. Źródłem zasilania może być stacjonarna stacja pomp lub inny ruchomy sprzęt maszyn budowlanych. Ogólnie rzecz biorąc, przy budowie fundamentów wysokich budynków wykorzystuje się więcej stacji pomp. Ogólna inwestycja tego rodzaj sprzętu kombinowanego jest stosunkowo mały, ale ruch jest bardzo wygodny i nadaje się do odcinania główek stosów grup stosów.W innych konstrukcjach wykorzystanie koparki mobilnej jako źródła zasilania jest stosunkowo duże.Łyżka koparki jest usuwana, a łańcuch podnoszący maszyny do kruszenia ścian jest zawieszony na wale łączącym łyżki i wysięgnika, a te dwa typy urządzeń są obsługiwane mechanicznie. Połącz razem, a następnie podłącz obwód hydrauliczny dowolny cylinder hydrauliczny koparki do ścieżki olejowej cylindra maszyny przechwytującej wiązkę przez zawór równoważący, aby napędzać grupę cylindrów maszyny do kruszenia ścian.Kombinowany przecinak pali porusza wygodną, ​​szeroką powierzchnią roboczą, odpowiednią do projektów budowlanych z długimi stosami i długimi liniami roboczymi.

 

Cechy:

1. Przyjazny dla środowiska: jego pełny napęd hydrauliczny powoduje niewielki hałas podczas pracy i nie ma wpływu na otaczające środowisko.
2. Niski koszt: system operacyjny jest łatwy i wygodny. Mniej pracowników operacyjnych jest potrzebnych, aby zaoszczędzić na kosztach pracy i konserwacji maszyn podczas budowy.
3. Wielofunkcyjność: uogólnienie modułów jest realizowane za pomocą naszej maszyny do kwadratowego stosu AN210.Można go stosować zarówno do pali okrągłych, jak i kwadratowych, zmieniając kombinację modułów.
4. Mała objętość: jest lekka do wygodnego transportu.
5. Bezpieczeństwo: Bezkontaktowa praca jest włączona i może być stosowana do budowy na skomplikowanym ukształtowaniu terenu.
6. Właściwość uniwersalna: Może być napędzana różnymi źródłami energii i jest kompatybilna z koparkami lub układem hydraulicznym w zależności od warunków na placu budowy.Jest elastyczny w łączeniu wielu maszyn budowlanych z uniwersalną i ekonomiczną wydajnością.Teleskopowe łańcuchy do podnoszenia zawiesi spełniają wymagania różnych ukształtowań terenu.
7. Długa żywotność: Wykonany jest z materiału wojskowego przez pierwszorzędnych dostawców o niezawodnej jakości, przedłużając jego żywotność.
8. Wygoda: jest mały do ​​transportu.Wymienne i wymienne zestawienie modułów sprawia, że ​​nadaje się do pali o różnych średnicach.Moduły można łatwo i wygodnie montować i demontować.

Yellow Hydraulic Pile Breaker AN210 Szerokość cięcia ściany 300-800mm Max Rod Pressure 280kN 0

 

Specyfikacja

Model AN210
Zakres średnicy stosu (mm) 300-800mm
Maksymalne ciśnienie żerdzi wiertniczej 280 kN
Maksymalny skok siłownika hydraulicznego 135 mm
Maksymalne ciśnienie cylindra hydraulicznego 30MPa
Maksymalny przepływ pojedynczego cylindra 20 l/min
Podpora maszyny do kopania Tonaż (koparka)

≧7 t

Wymiary stanu pracy

1880X748X920mm

Całkowita masa łamacza pali 1200 kg

 

Yellow Hydraulic Pile Breaker AN210 Szerokość cięcia ściany 300-800mm Max Rod Pressure 280kN 1

Szczegóły kontaktu

Numer telefonu : +8613466631560

WhatsApp : +8613801057171