Dom ProduktyCore Drilling Rig

SHY - 5D Directional Diamond Core Wiertnica wykorzystuje niski poziom hałasu

Orzecznictwo
dobra jakość Waterwell Wiertnica na sprzedaż
dobra jakość Waterwell Wiertnica na sprzedaż
Prosta obsługa.redukuje koszty, nasi pracownicy bardzo lubią wiertarki XYT-2B. beijing sinovo to renomowana firma, cieszymy się na kolejną współpracę.

—— Inżynieria budowlana

Witam, jestem Mok clarance z Singapuru, Kupiliśmy wiertarkę obrotową TR138D od pekińskiego sinovo. najlepsza quanlity, najniższa cena, wielkie dzięki!

—— TEG FAR EAST LTD

Szybkie zapytanie whatsapp 008613801057171

—— Szybkie zapytanie whatsapp

Cześć, to Hotak z Afganistanu. Kupiliśmy odwiert SIN300-II od SINOVO. Teraz jest trzeci rok. Nasza maszyna działa bardzo dobrze.

—— Hotak

Zamawialiśmy AKCESORIA DO WIERCENIA, a jakość jest bardzo dobra, dostawa szybka i dobra obsługa.

—— AYED

W tym roku zamówiliśmy jedną jednostkę TR200D Rotary Drilling Rig, firma Sinovo zapewniła nam bardzo dobrą obsługę i szybki czas dostawy. Jesteśmy tak zadowoleni

—— PT

Im Online Czat teraz

SHY - 5D Directional Diamond Core Wiertnica wykorzystuje niski poziom hałasu

Chiny SHY - 5D Directional Diamond Core Wiertnica wykorzystuje niski poziom hałasu dostawca

Duży Obraz :  SHY - 5D Directional Diamond Core Wiertnica wykorzystuje niski poziom hałasu

Szczegóły Produktu:

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1UNIT
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

SHY - 5D Directional Diamond Core Wiertnica wykorzystuje niski poziom hałasu

Wiertło diamentowe rdzeniowe SHY-5D wykorzystuje system kontroli wykrywania obciążenia z wyprzedzeniem w jego systemie hydraulicznym, który jest obecnie przyjmowany przez głównych producentów międzynarodowych. Platforma posiada wysokiej jakości gąsienice, które zapewniają platformie silne możliwości wspinaczki, które zwiększają jej możliwości nawet w najtrudniejszym terenie.

Ta wiertnica nadaje się do następujących zastosowań wiertniczych;

 • Wiercenie rdzeniowe diamentowe
 • Wiercenie kierunkowe
 • Cyrkulacja ciągła w odwrotnym układzie
 • Perkusja obrotowa
 • Geo-tech
 • Otwory wodne
 • Zamocowanie

Cechy produktu:

 1. Platforma oferuje płynną przekładnię hydrauliczną pracującą przy niskim poziomie hałasu. Zapewniając wygodę operacji, oszczędza się pracę i koncentruje się na promowaniu bezpieczeństwa pracy na miejscu.
 2. Cały system hydrauliczny wiertarki został zaadaptowany na międzynarodowy, zaawansowany system kontroli wrażliwości na ładunek, sprawny i sumptyczny, główne elementy hydrauliczne są oryginalnie importowane, stabilne i niezawodne.
 3. Zestaw predrail ma dużą siłę napędową i potężną zdolność do wspinania.
 4. Głowica obrotowa jest bezstopniową transmisją prędkości, oferując szeroki zakres prędkości i momentu obrotowego (uo do 3 prędkości), głowica obrotowa może być boczna zębatka za pomocą siłowników hydraulicznych dla zwiększenia wygody i wydajności, szczególnie podczas podróży prętami.
 5. Hydrauliczne szczęki uchwytów i zaciski stopy zapewniają szybkie działanie zaciskowe, zaprojektowane tak, aby były niezawodne, neutralne. Zaciski nożne są dostosowane do różnych rozmiarów żerdzi wiertniczych za pomocą szczęk o różnych rozmiarach.
 6. Skok posuwu na 3,5 metra, skraca czas pracy, poprawia wydajność wiercenia i zmniejsza zatykanie rdzenia wewnętrznego rdzenia.
 7. Wciągarka główna Braden (USA) oferuje bezstopniowe skrzynie biegów Rexroth. Pojedyncza wciągarka linowa o udźwigu do 8,1 tony. Wciągarka linowa jest również wyposażona w bezstopniową przekładnię prędkości, oferującą szeroki zakres prędkości.

Platforma ma wysoki maszt, który umożliwia operatorowi ciągnięcie prętów o długości do 6 m, dzięki czemu wędki są szybsze i bardziej wydajne.

 1. Maszt można złożyć, aby zmniejszyć wielkość transportu i wypełnić status transportu drogowego cywilnego. Wiertnica może być transportowana w kontenerze.
 2. Wyposażony we wszystkie niezbędne wskaźniki, w tym:
 • Prędkość obrotowa
 • Ciśnienie zasilania
 • Amperomierz
 • Woltomierz
 • Główna pompa / wskaźnik momentu obrotowego
 • Wskaźnik ciśnienia wody

Umożliwienie wiertarce nadzorowanie całej operacji wiertnicy na prosty rzut oka.

Szczegóły kontaktu
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)