Dom ProduktyGeological Drilling Rig

Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami

Orzecznictwo
dobra jakość Core Drilling Rig na sprzedaż
dobra jakość Core Drilling Rig na sprzedaż
Prosta obsługa.redukuje koszty, nasi pracownicy bardzo lubią wiertarki XYT-2B. beijing sinovo to renomowana firma, cieszymy się na kolejną współpracę.

—— Inżynieria budowlana

Witam, jestem Mok clarance z Singapuru, Kupiliśmy wiertarkę obrotową TR138D od pekińskiego sinovo. najlepsza quanlity, najniższa cena, wielkie dzięki!

—— TEG FAR EAST LTD

Szybkie zapytanie whatsapp 008613801057171

—— Szybkie zapytanie whatsapp

Cześć, to Hotak z Afganistanu. Kupiliśmy odwiert SIN300-II od SINOVO. Teraz jest trzeci rok. Nasza maszyna działa bardzo dobrze.

—— Hotak

Zamawialiśmy AKCESORIA DO WIERCENIA, a jakość jest bardzo dobra, dostawa szybka i dobra obsługa.

—— AYED

W tym roku zamówiliśmy jedną jednostkę TR200D Rotary Drilling Rig, firma Sinovo zapewniła nam bardzo dobrą obsługę i szybki czas dostawy. Jesteśmy tak zadowoleni

—— PT

Im Online Czat teraz

Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami

Chiny Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami dostawca
Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami dostawca Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami dostawca Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami dostawca Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami dostawca Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami dostawca Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami dostawca Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami dostawca Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami dostawca Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami dostawca

Duży Obraz :  Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SINOVO
Orzecznictwo: CE/GOST/ISO9001
Numer modelu: akcesoria wiertnicze geologiczne platformy wiertnicze

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T / T i L / C
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Geologiczny Przenośny Wiertniczy Wiertło Skompresowane Z Wiercącymi Akcesoriami

Produkujemy również narzędzia do wiercenia pneumatycznego i narzędzia do wiercenia w płuczkach, a także geologiczne wiertnice. Nasze narzędzia do wiercenia pneumatycznego obejmują młoty DTH i głowice udarowe. Wiercenie powietrzem to technika wykorzystująca sprężone powietrze zamiast cyrkulacji wody i błota do chłodzenia wierteł, usuwania zwiercin i ochrony ścian. Niewyczerpalne powietrze i łatwe przygotowanie mieszanki gaz-ciecz znacznie ułatwia stosowanie platform wiertniczych w suchych, zimnych miejscach i skutecznie obniża koszty wody.
 

Nasze narzędzia do wiercenia w płuczkach błotnych obejmują trąbki z uzębieniem trójosiowym, trzy koronki skrzydłowe, adaptery blokujące, wiertła tricone, wiertła i wiertła itp. Są one starannie produkowane w celu zapewnienia stabilności urządzeń wiertniczych.

 

Szczegóły kontaktu
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)