Dom ProduktyCore Drilling Rig

Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa

Orzecznictwo
dobra jakość Core Drilling Rig na sprzedaż
dobra jakość Core Drilling Rig na sprzedaż
Prosta obsługa.redukuje koszty, nasi pracownicy bardzo lubią wiertarki XYT-2B. beijing sinovo to renomowana firma, cieszymy się na kolejną współpracę.

—— Inżynieria budowlana

Witam, jestem Mok clarance z Singapuru, Kupiliśmy wiertarkę obrotową TR138D od pekińskiego sinovo. najlepsza quanlity, najniższa cena, wielkie dzięki!

—— TEG FAR EAST LTD

Szybkie zapytanie whatsapp 008613801057171

—— Szybkie zapytanie whatsapp

Cześć, to Hotak z Afganistanu. Kupiliśmy odwiert SIN300-II od SINOVO. Teraz jest trzeci rok. Nasza maszyna działa bardzo dobrze.

—— Hotak

Zamawialiśmy AKCESORIA DO WIERCENIA, a jakość jest bardzo dobra, dostawa szybka i dobra obsługa.

—— AYED

W tym roku zamówiliśmy jedną jednostkę TR200D Rotary Drilling Rig, firma Sinovo zapewniła nam bardzo dobrą obsługę i szybki czas dostawy. Jesteśmy tak zadowoleni

—— PT

Im Online Czat teraz

Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa

Chiny Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa dostawca
Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa dostawca Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa dostawca Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa dostawca Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa dostawca Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa dostawca

Duży Obraz :  Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SINOVO
Orzecznictwo: CE/GOST/ISO9001
Numer modelu: XY-3B

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T / T i L / C
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Zdolność wiercenia: 600m Średnica dziury: Φ75 mm-Φ800 mm
moment obrotowy siekiery: 3,5knm

 

Zdolność wiercenia 600 m Maks. Moment obrotowy Wiertnica rdzeniowa 3,5knm

XY-3B - Specyfikacja techniczna

 

Normy EURO

Normy amerykańskie

Zdolność wiercenia

600m

1968 stóp

Średnica dziury

Φ75 mm-Φ800 mm

Φ3-Φ31,5 mm

Maksymalny moment obrotowy

3,5knm

2618lbf.ft

Zakres kątów

90 ° -70 °

90 ° -70 °

Maksymalna siła ciągnąca wrzeciona

68kn

15287lbf

Skok wrzeciona

550 mm

22 cale

Maksymalny udźwig podnośnika (pojedyncza lina)

30kn

6744lbf

Jednostka mocy

Silnik elektryczny

30kw

40 KM

Silnik wysokoprężny

35,3 kW

47hp

Waga zestawu (bez jednostki napędowej)

1300 kg

2866lb

Główne cechy:
- Podnoszenie hydrauliczne
- Wyższa prędkość obrotowa
- Łatwe i wygodne operacje
- Lekki, łatwy do usunięcia
- Niezawodny układ hydrauliczny
- Nadaje się do różnych badań geologicznych
- Wygodny w utrzymaniu

Wybór odpowiedniej platformy wiertniczej jest ważny w przypadku rdzeniowania. Zasadniczo wiertnice rdzeniowe należy dobierać zgodnie z projektową głębokością wiercenia, zaprojektowanym kątem wiercenia, warunkami skały i metodami wiercenia itp. Poniżej podajemy kilka przykładów:

Wiercenie diamentowe wymaga wiertnic hydraulicznych o większej prędkości i szerszym zakresie regulacji prędkości. Ponadto urządzenia wiertnicze powinny być wyposażone w manometr dolnego otworu, miernik prędkości i momentu obrotowego. Przy napędzaniu silnikiem elektrycznym wiertnice rdzeniowe powinny być wyposażone w miernik napięcia i amperomierz. Podczas tworzenia otworów w warstwie aluwialnej można stosować warstwę stosu lub luźną piaszczystą ziemię, wiertła lub zwykłe wiertła z węglików spiekanych. Błoto można wykorzystać jako płyn do mycia. Wiertła udarowe nadają się do wiercenia w warstwie żwiru. Wiercenie po iniekcji cementu lub osadzeniu rurki kryzowej ma również zastosowanie. Podczas wiercenia w twardej skale należy użyć wiertła z węglików spiekanych, aby wywiercić otwór o głębokości 300 mm, a następnie użyć wiertła impregnowanego diamentem.

Jako profesjonalny producent wiertnic rdzeniowych w Chinach, produkujemy wiertnice gąsienicowe, wiertnice z przyczepą rdzeniową oraz pełne hydrauliczne wiertnice rdzeniowe do wyboru. Produkty te są niezawodne, wszechstronne i mają różne specyfikacje, aby zaspokoić różne zastosowania wiertnicze.

Geologiczne wiertnice są często używane do rdzeniowania, które pobierają próbki rdzeni z ziemi. Często gromadzone są szczątki rdzenia i skały, aby pomóc w określeniu geologii podpowierzchniowej i ilości zasobów mineralnych.

Produkujemy wiertnice rdzeniowe, w tym wrzeciona i w pełni hydrauliczne, do szerokiego zakresu zastosowań: wiercenie górniczych złóż kopalń o głębokości 100-4200 metrów, geologiczne poszukiwania inżynieryjne, wydobycie ropy naftowej i gazu ziemnego w strefie powierzchni, wentylacja galerii kopalni i wiercenie w tunelu odprowadzającym wodę. W zależności od potrzeb klienta zestaw można zamontować na płozach, gąsienicach lub ciężarówkach. wiertnice rdzeniowe - wrzeciono idealnie nadaje się do prac poszukiwawczych, wydobywczych, studni wodnych i wiercenia otworów w pali, dla których ważnymi czynnikami są łatwość transportu, mobilność i kompaktowe wymiary.

 

Szczegóły kontaktu
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)