Dom ProduktyCore Drilling Rig

Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa

Orzecznictwo
dobra jakość Waterwell Wiertnica na sprzedaż
dobra jakość Waterwell Wiertnica na sprzedaż
Prosta obsługa.redukuje koszty, nasi pracownicy bardzo lubią wiertarki XYT-2B. beijing sinovo to renomowana firma, cieszymy się na kolejną współpracę.

—— Inżynieria budowlana

Witam, jestem Mok clarance z Singapuru, Kupiliśmy wiertarkę obrotową TR138D od pekińskiego sinovo. najlepsza quanlity, najniższa cena, wielkie dzięki!

—— TEG FAR EAST LTD

Szybkie zapytanie whatsapp 008613801057171

—— Szybkie zapytanie whatsapp

Cześć, to Hotak z Afganistanu. Kupiliśmy odwiert SIN300-II od SINOVO. Teraz jest trzeci rok. Nasza maszyna działa bardzo dobrze.

—— Hotak

Zamawialiśmy AKCESORIA DO WIERCENIA, a jakość jest bardzo dobra, dostawa szybka i dobra obsługa.

—— AYED

W tym roku zamówiliśmy jedną jednostkę TR200D Rotary Drilling Rig, firma Sinovo zapewniła nam bardzo dobrą obsługę i szybki czas dostawy. Jesteśmy tak zadowoleni

—— PT

Im Online Czat teraz

Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa

Chiny Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa dostawca
Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa dostawca Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa dostawca Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa dostawca

Duży Obraz :  Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Narzędzia do wiercenia rdzeniowego Wyższa prędkość obrotowa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: sinovo
Orzecznictwo: CE/GOST/ISO9001
Numer modelu: XY-3B

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Jedna jednostka
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T / T i L / C
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

 

Wiercenie Pojemność 600m Max Torque 3.5knm Core Wiertnica

XY-3B - Specyfikacja techniczna

 

Normy EURO

USstandards

Wydajność wiercenia

600 m

1968 stóp

Średnica dziury

Φ75mm-Φ800mm

Φ3-Φ31,5 mm

Maksymalny moment obrotowy

3,5knm

2618lbf.ft

Zakres kątowy

90 ° -70 °

90 ° -70 °

Maksymalna siła nacisku wrzeciona

68kn

15287lbf

Obrót wrzeciona

550 mm

22 cale

Maksymalny udźwig wciągnika (pojedyncza lina)

30 tys

6744lbf

Jednostka mocy

Silnik elektryczny

30 kW

40 KM

Silnik wysokoprężny

35,3 kW

47hp

Ciężar narzędzia (bez jednostki napędowej)

1300 kg

2866lb

Główne cechy:
- Podnoszenie hydrauliczne
- Wyższa prędkość obrotowa
- Łatwe i wygodne operacje
- Lekka waga, łatwe usuwanie
- Niezawodny układ hydrauliczny
- Nadaje się do różnych eksploracji geologicznych
- Wygodny do konserwacji

Wybór odpowiedniej platformy wiertniczej jest ważny dla rdzeniowania. Ogólnie rzecz biorąc, wiertnice rdzeniowe powinny być dobrane zgodnie z głębokością projektu wiercenia, kąta projektowego wiercenia, warunków skalnych i metod wiercenia itp. Poniżej podajemy kilka przykładów:

Wiercenie diamentowe wymaga wiertnic hydraulicznych o większej prędkości i szerszym zakresie regulacji prędkości. Poza tym platformy wiertnicze powinny być wyposażone w manometr z dolnym otworem, miernik prędkości i momentu obrotowego. W przypadku napędzania silnikiem elektrycznym wiertnice rdzeniowe należy wyposażyć w miernik napięcia i amperomierz. Podczas tworzenia otworów w warstwie aluwialnej można zastosować warstwę stosu lub luźne piaski, brzeszczoty lub zwykłe wiertła z węglików spiekanych. Błoto może być używane jako płyn myjący. Bity udarowe nadają się do wiercenia w warstwie żwiru. Możliwa jest również wiercenie po iniekcji cementu lub osadzeniu rury z otworem. Podczas wiercenia w twardej skale, należy użyć wiertła z węglików spiekanych, aby wywiercić otwór o głębokości 300 mm, a następnie użyć wiertła z impregnacją diamentową.

Jako profesjonalny producent rdzeni wiertniczych w Chinach, produkujemy wiertnice rdzeniowe, wiertnice do wiercenia rdzeniowego oraz kompletne wiertnice hydrauliczne do wyboru. Produkty te są niezawodne, uniwersalne i mają różne specyfikacje, aby zaspokoić potrzeby różnych aplikacji wiertniczych.

Wiertnice geologiczne są często wykorzystywane do rdzeniowania, które pobierają próbki rdzenia z ziemi. Wyczerpujące szczątki rdzenia i skał często uzyskuje się w celu określenia geologii podpowierzchniowej i ilości zasobów mineralnych.

Produkujemy wiertnice rdzeniowe z wrzecionem i pełnym typem hydraulicznym do szerokiego zakresu zastosowań: wiercenie głębokich złóż kopalnianych o głębokości 100-4200 metrów, geologiczne badania inżynieryjne, wydobywanie ropy naftowej i gazu ziemnego, wentylacja kopalni i wiercenie tuneli wodnych. I zgodnie z potrzebami klienta, platforma może być zamontowana na płozie, gąsienicy lub ciężarówce. Wiertnice rdzeniowe typu wrzeciono idealnie nadają się do prac wydobywczych, wydobywczych, wodonośnych i wiercenia otworów w paliwie, dla których łatwość transportu, mobilność i kompaktowe wymiary są ważnymi czynnikami.

 

Szczegóły kontaktu
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)