Dom ProduktyHydrauliczny łamacz stosów

Yellow Hydraulic Pile Breaker AN210 Szerokość cięcia ściany 300-800mm Max Rod Pressure 280kN

Orzecznictwo
dobra jakość Core Drilling Rig na sprzedaż
dobra jakość Core Drilling Rig na sprzedaż
Prosta obsługa.redukuje koszty, nasi pracownicy bardzo lubią wiertarki XYT-2B. beijing sinovo to renomowana firma, cieszymy się na kolejną współpracę.

—— Inżynieria budowlana

Witam, jestem Mok clarance z Singapuru, Kupiliśmy wiertarkę obrotową TR138D od pekińskiego sinovo. najlepsza quanlity, najniższa cena, wielkie dzięki!

—— TEG FAR EAST LTD

Szybkie zapytanie whatsapp 008613801057171

—— Szybkie zapytanie whatsapp

Cześć, to Hotak z Afganistanu. Kupiliśmy odwiert SIN300-II od SINOVO. Teraz jest trzeci rok. Nasza maszyna działa bardzo dobrze.

—— Hotak

Zamawialiśmy AKCESORIA DO WIERCENIA, a jakość jest bardzo dobra, dostawa szybka i dobra obsługa.

—— AYED

W tym roku zamówiliśmy jedną jednostkę TR200D Rotary Drilling Rig, firma Sinovo zapewniła nam bardzo dobrą obsługę i szybki czas dostawy. Jesteśmy tak zadowoleni

—— PT

Im Online Czat teraz

Yellow Hydraulic Pile Breaker AN210 Szerokość cięcia ściany 300-800mm Max Rod Pressure 280kN

Chiny Yellow Hydraulic Pile Breaker AN210 Szerokość cięcia ściany 300-800mm Max Rod Pressure 280kN dostawca
Yellow Hydraulic Pile Breaker AN210 Szerokość cięcia ściany 300-800mm Max Rod Pressure 280kN dostawca Yellow Hydraulic Pile Breaker AN210 Szerokość cięcia ściany 300-800mm Max Rod Pressure 280kN dostawca

Duży Obraz :  Yellow Hydraulic Pile Breaker AN210 Szerokość cięcia ściany 300-800mm Max Rod Pressure 280kN

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SINOVO
Orzecznictwo: CE/GOST/ISO9001
Numer modelu: AN210

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Kolor: Żółty Maksymalne ciśnienie pręta wiertła: 280 kN
Maksymalny skok cylindra hydraulicznego: 135 mm Maksymalne ciśnienie cylindra hydraulicznego: 30 MPa
Maksymalny przepływ pojedynczego cylindra: 20 l / min

W pełni hydrauliczny wyłącznik ścienny AN210 o szerokości ścianki 300-800mm i maksymalnym nacisku pręta 280kN

Wyłącznik ścienny AN210 jest obecnie najbardziej zaawansowaną maszyną do łamania ścian na świecie. Wykorzystuje wiele cylindrów hydraulicznych, ściskając jednocześnie z różnych punktów, Zasada odcięcia korpusu ściany, Prosta, wydajna i przyjazna dla środowiska.

Urządzenie wymaga źródła zasilania dla jego działania. Źródłem zasilania może być stacjonarna stacja pomp lub inny ruchomy sprzęt maszyny budowlanej. Zasadniczo więcej stacji pompowych jest wykorzystywanych do budowy fundamentów wieżowych wysokiego budownictwa. Ogólna inwestycja tego rodzaj kombinowanego wyposażenia jest stosunkowo niewielki, ale ruch jest bardzo wygodny i nadaje się do odcinania głów stosów grup pali. W innych konstrukcjach zastosowanie przenośnej koparki jako źródła zasilania jest stosunkowo duże. Łyżka koparki jest usuwana, a łańcuch podnoszący maszyny do wyłączania ścian jest zawieszony na wale łączącym czerpaka i wysięgnika, a te dwa typy urządzeń są obsługiwane mechanicznie. Łączą się ze sobą, a następnie łączą obwód hydrauliczny dowolny cylinder hydrauliczny koparki do ścieżki oleju cylindra maszyny przechwytującej wiązkę przez zawór równoważący do napędzania grupy cylindrów maszyny do wyłączania ścian. Połączony frez palcowy przesuwa wygodną, ​​szeroką powierzchnię roboczą, odpowiedni do projektów budowlanych z długimi palami i długimi liniami roboczymi.

Funkcje:

1. Przyjazny dla środowiska: pełny napęd hydrauliczny powoduje niewielkie hałasy podczas pracy i nie ma wpływu na otaczające środowisko.
2. Niski koszt: system operacyjny jest łatwy i wygodny. Mniejsi pracownicy operacyjni są zobowiązani do obniżenia kosztów pracy i konserwacji maszyn podczas budowy.
3. Wielofunkcyjny: Generowanie modułów odbywa się za pomocą naszej maszyny AN210. Może być stosowany zarówno do kołowych stosów, jak i kwadratowych pali poprzez zmianę kombinacji modułów.
4. Mała objętość: lekki dla wygodnego transportu.
5. Bezpieczeństwo: obsługa bezstykowa jest włączona i można ją zastosować do budowy na złożonej formie gruntu.
6. Właściwość uniwersalna: może być napędzana przez różne źródła zasilania i jest kompatybilna z koparkami lub układem hydraulicznym zgodnie z warunkami na budowie. Elastyczność pozwala łączyć wiele maszyn budowlanych z uniwersalną i ekonomiczną wydajnością. Teleskopowe łańcuchy do podnoszenia procy spełniają wymagania różnych form terenu.
7. Długa żywotność: Wykonany jest z materiału wojskowego przez dostawców pierwszej klasy z niezawodną jakością, przedłużając jego żywotność.
8. Wygoda: jest mały w transporcie. Wymienna i wymienna kombinacja modułów sprawia, że ​​ma zastosowanie do pali o różnych średnicach. Moduły można złożyć i zdemontować w łatwy i wygodny sposób.

Specyfikacja

Model AN210
Zakres średnicy pala (mm) 300-800 mm
Maksymalne ciśnienie pręta drążenia 280 kN
Maksymalny skok siłownika hydraulicznego 135 mm
Maksymalne ciśnienie cylindra hydraulicznego 30 MPa
Maksymalny przepływ pojedynczego cylindra 20 l / min
Wspieranie koparki Tonnage (koparka)

≧ 7 t

Wymiary statusu pracy

1880 X 748 X 920 mm

Łączna waga łamacza stosu 1200 kg

Szczegóły kontaktu
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)